تبلیغات
وبلاگ بروبچه های خانه شهریاران جوان بندرعباس - "یخ در بهشت" در دمای 45 درجه

وبلاگ بروبچه های خانه شهریاران جوان بندرعباس

CALLING ،رسانه شهروندان جوان هرمزگانی

 

"یخ در بهشت" در دمای 45 درجه

 

نوشته شده توسط:شهریار جوان

"مهین زارع" دبیر خانه شهریاران جوان بندرعباس در مورد جشنواره ای که  با عنوان "یخ در بهشت" به همت خانه و به مدیریت اجرایی سازمان مردم نهاد "کانون شهید همت" در تاریخ 28 و 29 تیرماه 88  برگزار شد، یادداشت کوتاهی نوشته است که به عنوان اطلاعات اولیه در مورد این جشنواره بخوانید:

1- جشنواره "یخ در بهشت" در محله هفتصد دستگاه بندرعباس در دمای بیش از 45 درجه موجب خنکی جسم و جان شهروندان و کامیابی آنان را در عید مبعث حضرت رسول اکرم(ص) فراهم نمود و خانواده ها، شکوفه های لبخند را در پارک محله به یکدیگر هدیه دادند. در این جشنواره سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نیز حمایت نمود و خانه شهریاران با برگزاری جشنواره محلات، در خدمت شهروندان قرار گرفت.

2- یکی از اهداف راهبردی خانه شهریاران در توسعه فرهنگی، جشنواره محلات می باشد که بر اساس توانایی و ظرفیت هر محله، امکانات برگزاری مسابقات را فراهم نموده و ضمن ایحاد فضای رقابتی، شادی، نشاط، همدلی و وفاق در ایجاد محیطی سالم و کارآمد فراهم می نماید.

3- موضوع مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی این جشنواره، کشف استعدادهای بالقوه را به همراه داشت. ضمناً فرصتی برای توانمندسازی و آشنا نمودن مردم با پدافند غیرعامل که می تواند در موقعیت حوادث غیر مترقبه ، آگاه سازی به هنگام و موثر را داشته باشد. همچنین نشست اختصاصی اهالی محله، شهرداری و خانه شهریاران در خصوص مشکلات، راهبردها و رفع موانع و از جمله برنامه پیوسته جشنواره بود.